A Nerudova 440 330 23 Nýřany

T +420 377 931 505
E umeleckaskola@zusnyrany.cz

NÝŘANSKÉ ZUŠKOVÁNÍ 2019

Milí přátelé, zveme vás na festival umění pod názvem "Nýřanské ZUŠkování", který proběhne 18. 5. 2019 (sobota) na náměstí v Nýřanech. Můžete se těšit na bohatě obsazené hudebně-výtvarné kulturní odpoledne. Na náměstí budou stát vedle sebe hned dvě pódia, takže kulturní program bude probíhat nepřetržitě od 14:00 do 19:30 hod.
ZUŠ Nýřany budou reprezentovat hudební soubory FANTASY, AVANTI, MARIONETA a DRUMS, dále pak folklórní soubor MÁJEČEK, pěvecké sbory CANTANTI a KVÍTKA, sólově vystoupí Anna Flajšmanová - zpěv a Miloš Saksa - bicí. Na sobotní akci "Nýřanské ZUŠkování" budou vystupovat nejen žáci Základní umělecké školy z Nýřan ale i žáci ze ZUŠ Stod, ZUŠ Třemošná, ZUŠ Dobřany a ZUŠ Holýšov. Pokud si najdete volnou chvilku a přijdete mezi nás, budeme moc rádi. Na společné setkání s uměním se těší učitelé a žáci ZUŠ Nýřany.
Nýřanské ZUŠkování 20192

VÝTVARNÁ DÍLNA / grafika, malba

Ve čtvrtek 20. 12. a pátek 21. 12. 2018 jsme uspořádali výtvarné tvoření pro rodiče a jejich děti. Vytvářeli jsme experimentální tisk bez použití stroje - kombinací techniky papírořezu a tisku z papírové koláže. V pátek pokračovali malbou akrylovými barvami na plátno. Setkání probíhalo ve velmi příjemné tvůrčí atmosféře. Děkuji všem, kteří přišli v hektickém předvánočním čase tvořit.

zus2

zus