A Nerudova 440 330 23 Nýřany

T +420 377 931 505
E umeleckaskola@zusnyrany.cz

PRAGUE JUNIOR NOTE

V sobotu 15. 6. 2019 hrála naše osmiletá klavíristka Elenka Boudová na prestižní celostátní klavírní soutěži Prague Junior Note v Lichtenštejnském paláci v Praze. Mezinárodní porotou byla oceněna krásnou 2. cenou. Máme ohromnou radost. Malé Elence patří za tak pěkný výkon velká gratulace.

PRAŽSKÝ PĚVEC

Na soutěži Pražský pěvec vybojovala naše žákyně Anna Flajšmanová čestné uznání. Blahopřejeme a děkujeme za velmi pěkný výkon.

PLZENECKÉ HOUSLIČKY

V celostátní houslové soutěži Plzenecké housličky nám naše nadaná houslistka Vendulka Flajšmanová vybojovala krásné 2. místo. Vendulce srdečně blahopřejeme.

HLAS SLEZSKA 2019

V Krnově na soutěži Hlas Slezska slavily naše zpěvačky opět velký úspěch. Ve své kategorii získala Anička Flajšmanová 2. místo a Veronika Nováková 1. místo. Oběma srdečně blahopřejeme.

ZUŠ OPEN 2019

V pátek i v sobotu se naše škola v Plzni zúčastnila celostátního happeningu základních uměleckých škol. Akce byla pěkná a už nyní se těšíme na příští ročník ZUŠ Open.

ZUŠ OPEN 2019

V pátek 31.5. a v sobotu 1.6.2019 se zúčastníme celostátního happeningu základních uměleckých škol v Plzni. Pokud nás do Plzně přijedete podpořit, budeme moc rádi. Těší se na vás učitelé a žáci ZUŠ Nýřany.

page1 page2

NÝŘANSKÉ ZUŠKOVÁNÍ 2019

Milí přátelé, zveme vás na festival umění pod názvem "Nýřanské ZUŠkování", který proběhne 18. 5. 2019 (sobota) na náměstí v Nýřanech. Můžete se těšit na bohatě obsazené hudebně-výtvarné kulturní odpoledne. Na náměstí budou stát vedle sebe hned dvě pódia, takže kulturní program bude probíhat nepřetržitě od 14:00 do 19:30 hod. ZUŠ Nýřany budou reprezentovat hudební soubory FANTASY, AVANTI, MARIONETA a DRUMS, dále pak folklórní soubor MÁJEČEK, pěvecké sbory CANTANTI a KVÍTKA, sólově vystoupí Anna Flajšmanová - zpěv a Miloš Saksa - bicí. Na sobotní akci "Nýřanské ZUŠkování" budou vystupovat nejen žáci Základní umělecké školy z Nýřan ale i žáci ze ZUŠ Stod, ZUŠ Třemošná, ZUŠ Dobřany a ZUŠ Holýšov. Pokud si najdete volnou chvilku a přijdete mezi nás, budeme moc rádi. Na společné setkání s uměním se těší učitelé a žáci ZUŠ Nýřany.

Nýřanské ZUŠkování 20192

SOUTĚŽ VE HŘE NA EKN

V sobotu 13.4.2019 se Sofie Vlasáková a Radim Vlasák zúčastnili krajské soutěže vyhlášené MŠMT ve hře na EKN. Sofie získala 1. místo a Radim místo 3. Gratulujeme.

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA 2019

Rádi bychom se s vámi podělili o nepřehlédnutelný úspěch ZUŠ Nýřany. Dnes (13.4.2019) nám naše malá osmiletá klavíristka Elenka Boudová v mezinárodní soutěži ve hře na klavír pod názvem "Karlovarská růžička” vybojovala 1. místo a získala pro naší školu prestižní Karlovarskou růžičku. Je to velký úspěch a Elence gratulujeme.

po