A Nerudova 440 330 23 Nýřany

T +420 377 931 505
E umeleckaskola@zusnyrany.cz

NÝŘANSKÉ ZUŠKOVÁNÍ 2019

Milí přátelé, zveme vás na festival umění pod názvem "Nýřanské ZUŠkování", který proběhne 18. 5. 2019 (sobota) na náměstí v Nýřanech. Můžete se těšit na bohatě obsazené hudebně-výtvarné kulturní odpoledne. Na náměstí budou stát vedle sebe hned dvě pódia, takže kulturní program bude probíhat nepřetržitě od 14:00 do 19:30 hod. ZUŠ Nýřany budou reprezentovat hudební soubory FANTASY, AVANTI, MARIONETA a DRUMS, dále pak folklórní soubor MÁJEČEK, pěvecké sbory CANTANTI a KVÍTKA, sólově vystoupí Anna Flajšmanová - zpěv a Miloš Saksa - bicí. Na sobotní akci "Nýřanské ZUŠkování" budou vystupovat nejen žáci Základní umělecké školy z Nýřan ale i žáci ze ZUŠ Stod, ZUŠ Třemošná, ZUŠ Dobřany a ZUŠ Holýšov. Pokud si najdete volnou chvilku a přijdete mezi nás, budeme moc rádi. Na společné setkání s uměním se těší učitelé a žáci ZUŠ Nýřany.

Nýřanské ZUŠkování 20192

SOUTĚŽ VE HŘE NA EKN

V sobotu 13.4.2019 se Sofie Vlasáková a Radim Vlasák zúčastnili krajské soutěže vyhlášené MŠMT ve hře na EKN. Sofie získala 1. místo a Radim místo 3. Gratulujeme.

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2019

Druhý den v Karlových Varech (19.3.2019) nám přinesl další radost. Ve starší kategorii klasického zpěvu vyhrála naše Anička Flajšmanová první místo a navíc získala i zvláštní cenu předsedkyně poroty za umělecké provedení Schubertovy písně Pstruh, a zvítězila tak v této kategorii v celostátním kole. Obrovská gratulace k tomuto mimořádnému úspěchu!

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA 2019

Rádi bychom se s vámi podělili o nepřehlédnutelný úspěch ZUŠ Nýřany. Dnes (13.4.2019) nám naše malá osmiletá klavíristka Elenka Boudová v mezinárodní soutěži ve hře na klavír pod názvem "Karlovarská růžička” vybojovala 1. místo a získala pro naší školu prestižní Karlovarskou růžičku. Je to velký úspěch a Elence gratulujeme.

po

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2019

V dnešním vyčerpávajícím celostátním klání Karlovarského skřivánka (18.3.2019) získala naše Anička Flajšmanová v kategorii populární zpěv 3. místo! Ze srdce gratulujeme!

anna 2