Seznam učitelů

Bc. Bibiána Dienstbierová
Bc. Bibiána Dienstbierová
ředitelka školy, klavír
Marcela Loudová
Marcela Loudová
keyboard
Mgr. Pavel Toman
Mgr. Pavel Toman
kytara, keyboard, klavír, hudební soubory, korepetice
Adam Znamenák, DiS.
Adam Znamenák, DiS.
zobcová flétna
Mgr. Šárka Boudová
Mgr. Šárka Boudová
hudební nauka
Dominika Fraiová
Dominika Fraiová
sólový zpěv, pěvecký sbor, PS
BcA. Lizaveta Shvamberkova
BcA. Lizaveta Shvamberkova
příčná flétna, zobcová flétna, hudební soubory
Johana Svobodová
Johana Svobodová
klasická kytara
Anna Skřivánková
Anna Skřivánková
sólový zpěv, zástup za MD a RD
Luisa Šoulejová
Luisa Šoulejová
sólový zpěv, zástup za MD a RD
Jaroslava Císařová
Jaroslava Císařová
školnice
Vladislava Šrámková
Vladislava Šrámková
zástupce ředitele, klavír
Ondřej Římek, DiS.
Ondřej Římek, DiS.
akordeon, keyboard, klavír, korepetice, hudební soubor
Mgr. Monika Pešavová
Mgr. Monika Pešavová
mateřská dovolená
Lukáš Vrba
Lukáš Vrba
saxofon, klarinet, zobcová flétna
MgA. et Mgr. Lukáš Hašek
MgA. et Mgr. Lukáš Hašek
výtvarný obor
MA Monika Sladkovská, DiS.
MA Monika Sladkovská, DiS.
klasická kytara
Dalibor Ondrušek
Dalibor Ondrušek
bicí
Bc. Jana Brychová
Bc. Jana Brychová
klavír, HN
Bc. Hana Medunová
Bc. Hana Medunová
keyboard, klavír
Ivana Maxová
Ivana Maxová
sekretářka, administrativní pracovnice
Petr Špirk
Petr Špirk
domovník
Lenka Melicharová
Lenka Melicharová
housle, folklorní soubor
Mgr. Dana Matoušková
Mgr. Dana Matoušková
mateřská dovolená
Aneta Uhlířová
Aneta Uhlířová
bicí nástroje
Klára Kubičárová, DiS.
Klára Kubičárová, DiS.
mateřská dovolená
Petr González, DiS.
Petr González, DiS.
klavír, korepetice
Jan Kovář, DiS.
Jan Kovář, DiS.
trubka, zobcová flétna
BcA. Barbora Theodora Černická
BcA. Barbora Theodora Černická
výtvarný obor
Tobiáš Mlýnek
Tobiáš Mlýnek
klavír, keyboard
Václav Koutecký
Václav Koutecký
literárně-dramatický obor, sólový zpěv, HN
Marek Šimana
Marek Šimana
IT technik
© 2007-2024 Základní umělecká škola Nýřany | realizace webprofirmy.cz